fbpx
';
side-area-logo

Konserwacja podwozi

zabezpieczenia antykorozyjne

Konserwacja podwozi

Konserwacja podwozia jest podstawowym zabiegiem zabezpieczającym pojazd przed nadmierną korozją, spowodowaną użytkowaniem podczas sezonów zimowych. Podwozie jest ponadto częścią pojazdu najbardziej narażoną na uszkodzenia mechaniczne, a także działanie soli drogowej i wilgoci.


Podziel się:

Antykorozyjne zabezpieczenia podwozi pojazdów

Samochód fabrycznie nowy nie zdradza objawów korozji, ale z biegiem czasu działanie zewnętrznych warunków powoduje jej powstawanie, wszędzie tam, gdzie powierzchnie stalowe stykają się z czynnikami powodującymi rdzewienie. Z czasem drobne ogniska korozji przekształcają się w ogromne rdzawe połacie, atakujące następnie karoserię pojazdu. Wyeliminowanie istniejącej już korozji jest bardzo trudne i kosztowne, dlatego najskuteczniej działa zabezpieczenie pojazdu nowego lub takiego, w którym oznak korozji jeszcze nie widać

Zabezpiecz swój pojazd przed zgubnymi skutkami korozji!

W naszym serwisie przeprowadzamy profesjonalne zabiegi konserwacji podwozi pojazdów w oparciu o kilka technologii. Wszystkie wykonywane w naszym serwisie konserwacje przebiegają kilkuetapowo i obejmują:

– usunięcie osprzętu podwozia

– usunięcie zabrudzeń myciem pod ciśnieniem z dodatkiem preparatu czyszczącego

– mechaniczne i chemiczne usunięcie korozji

– pokrycie podwozia preparatem podkładującym

– pokrycie podwozia środkami konserwującymi czołowych producentów

– zabezpieczenie antykorozyjne profili zamknietych

Czas wykonania usługi to przedział od 4 do 8 dni. Każdy z w/w etapów musi przebiegać w odpowiednim odstępie czasu, aby zagwarantować pełne działanie środków czyszczących i zabezpieczających. Nasz profesjonalny zespół fachowców, specjalizujący się w wykonywaniu konserwacji podwozia, dba o najwyższą jakość świadczonych usług.

Nie pozwól, aby korozja zniszczyła Twoje auto- oddaj je w ręce profesjonalistów i ciesz się zdrowym podwoziem!

Skontaktuj się z nami i umów się na termin realizacji.
  Zapytaj o szczegóły

  oraz cenę wybranej opcji

  Nasz adres:

  ul. Kielecka 3, 26-050 Zagnańsk

  Nasz telefon:

  +48 728 866 646