PASJA-FILOZOFIA MARKI

POKAŻ SWOJĄ WIZJĘ

PRZYJDŹ DO NAS

POZNAJ BLIŻEJ DOSKONAŁOŚĆ

…….

………


Pasja, jaką darzymy sporty motorowe, a w szczególności ich część, związaną z przygodami w terenie, stała się przyczyną poszukiwania przez nas nowego sposobu na życie. Pragnęliśmy żyć na co dzień tym, co lubimy najbardziej robić, w środowisku ludzi o podobnych zamiłowaniach.

Tak, w 2011 roku, powstała marka MetalPasja, której misją jest tworzenie unikatowych modyfikacji pojazdów terenowych. Naszymi realizacjami przekonujemy, iż design jest równie istotny jak jakość i bezpieczeństwo. Na koncie mamy wiele innowacyjnych modyfikacji pojazdów 4×4, które przyciągają wzrok osób postronnych i są spełnieniem marzeń ich Właścicieli.

Nasze początki były trudne, zaczynaliśmy w niewielkim garażu, tylko we dwoje. Nie posiadaliśmy zaawansowanych narzędzi, siły roboczej, renomy, ale mieliśmy WIZJĘ! Wizję, którą uparcie, dzień po dniu wcielaliśmy w życie i pokazywaliśmy światu. Realizowaliśmy coraz śmielsze projekty, o większym rozmachu, a zbudowane przez nas pojazdy, wyposażone w innowacyjne doposażenia offroad marki MetalPasja, stawały się ikonami.  W międzyczasie szybko wdrażaliśmy nowe technologie, dzięki którym w naszej branży jesteśmy o krok naprzód, a które pozwoliły nam na podnoszenie jakości i atrakcyjności naszych produktów i projektów. O stosowanych przez nas technologii można przeczytać w dziale METAL .

Dziś nasza marka jest rozpoznawalna na całym świecie. Realizujemy projekty w zakresie kompleksowej przebudowy, napraw oraz renowacji pojazdów 4×4. Do każdego z nich podchodzimy w sposób spersonalizowany. Każdy, kto powierza nam swoje auto, może liczyć na to, iż oddamy mu nie tylko fachowe działania, ale całe nasze serce!

Piotr

Współtwórca marki,  nadaje kierunek wszystkim działaniom, spogląda daleko i szeroko. Przez członków zespołu nazywany jest Wizjonerem.  Koordynuje nietypowe projekty, nadzoruje prace Działu Lakierowania powłokami ochronnymi.

Ilona

Współzałożycielka marki, pasjonatka Jeep’ów z silnikami benzynowymi. Na co dzień zajmuje się obsługą zapytań z Działu Offroad, sesjami fotograficznymi projektów oraz prowadzi profile marki w mediach społecznościowych.

Michał

Z trójki współwłaścicieli, człowiek najmocniej stąpający po ziemi, w MetalPasji odpowiada za finanse. Ponadto ma „pod sobą” dział mechaniczno-elektryczny oraz dział produktów z rur giętych wielopłaszczyznowo.

Od momentu założenia MetalPasji swoją wiedzą techniczną wspierał także najlepszy przyjaciel Ilony i Piotra – Michał, który wkrótce dołączył na stałe jako współwłaściciel.Robert

Frontman biura MetalPasja; koordynuje działania warsztatu, zarządza czasem, zasobami ludzkimi, przyjmuje  i oddaje pojazdy, jeśli zatem wybierzesz naszą markę, z pewnością go poznasz! Samodzielnie odpowiada za dział Konserwacja podwozi.

Piotrek

Mechanik-artysta. Poza standardowymi naprawami bieżącymi, zajmuje się rzeczami wymagającymi ogromnej precyzji. Dłubanina  przy naprawie blacharskiej podłogi? Zderzak na indywidualne zamówienie? samochód w częściach? Wszystkie zadania, przy których przydaje sie cierpliwość i dokładność to jego świat.

Łukasz

Mechanik. Cierpliwy i dokładny, specjalista. Jak sam mówi, samochody nie są jego pasją. Silniki to jest coś co uwielbia i czym się pasjonuje. Jego drugi konik to renowacje i odbudowy blacharskie.

Robert

Mechanik. Najstarszy stażem pracownik MetalPasji, zna tajniki wszystkich działów, człowiek-orkiestra, potrafi zastąpić niemal każdego. Zajmuje się głownie bieżącymi naprawami mechanicznymi oraz produkcją doposażeń offroad

Tomek

Lakiernik.  O aplikacji poliuretanowych  powłok ochronnych wie wszystko. Dzięki jego wrodzonej dokładności, auta opuszczają naszą lakiernię perfekcyjnie pomalowane i dopieszczone w każdym detalu!

Napisz do nas
  Biuro Obsługi Klienta

  Preferujemy kontakt via e-mail, wówczas możemy wyczerpująco odpowiedzieć na zadane pytania. Napisz do nas na adres:

  kontakt@metalpasja.pl

  Możesz także spróbować skontaktować się z nami telefonicznie w godzinach 9-15:

  +48 735 966 955

  SIEDZIBA  FIRMY

  ul. Kielecka 3 Hala nr 14
  26 – 050 Zagnańsk