fbpx
';
side-area-logo

Konserwacja podwozi zle

Konserwacja podwozi

zabezpieczenia antykorozyjne

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Samochód fabrycznie nowy nie zdradza objawów  korozji, ale z biegiem czasu działanie zewnętrznych warunków powoduje jej powstawanie, wszędzie tam, gdzie powierzchnie stalowe stykają się z czynnikami powodującymi rdzewienie.  Z czasem drobne ogniska korozji przekształcają się w ogromne rdzawe połacie, atakujące następnie karoserię pojazdu.

Zabezpiecz swój pojazd przed zgubnymi skutkami korozji!

W naszym serwisie przeprowadzamy profesjonalne zabiegi konserwacji podwozi pojazdów w oparciu o kilka technologii. Wszystkie wykonywane w naszym serwisie konserwacje przebiegają kilkuetapowo i obejmują:

– usunięcie osprzętu podwozia

– usunięcie zabrudzeń myciem pod ciśnieniem z dodatkiem preparatu czyszczącego

– mechaniczne i chemiczne usunięcie korozji

– pokrycie podwozia preparatem podkładującym

– pokrycie podwozia środkami konserwującymi czołowych producentów

Czas wykonania usługi to przedział od  4 do 6 dni. Każdy z w/w etapów musi przebiegać w odpowiednim odstępie czasu, aby zagwarantować pełne działanie środków czyszczących i zabezpieczających. Nasz profesjonalny zespół fachowców, specjalizujący się w wykonywaniu konserwacji podwozia, dba o najwyższą jakość świadczonych usług.

Nie pozwól, aby korozja zniszczyła Twoje auto- oddaj je w ręce profesjonalistów i ciesz się zdrowym podwoziem!

Skontaktuj się z nami i umów się na termin realizacji.