fbpx
';
side-area-logo

Jeep Wrangler JK – modyfikacje off road

Modyfikacje off road Jeep Wrangler

1_0002_modyfikacje-off-road-jeep-wrangler-rubicon

Założenia projektowe
 • poprawa komfortu jazdy i nieznaczny lift zawieszenia
 • nowe felgi i opony
 • customizacja pojazdu

Wrangler w wersji Rubicon z bieżącego rocznika trafił do nas na pierwszy etap przeobrażenia. Właściciel pojazdu, miłośnik motoryzacji, zwłaszcza w jej amerykańskim wydaniu, postawił na etapowe modyfikacje.


Podziel się:

Wrangler – legendarny i kultowy model Jeep’a od lat cieszy sie popularnością wśród fanów ikon motoryzacji. Na „stoł operacyjny” trafił najnowszy model-JK w wersji Rubicon.

Obecnie Wrangler ma służyć do rodzinnych turystycznych wycieczek off road, gdy apetyt na podbijanie bezdroży urośnie, Jeep przejdzie kolejny etap doposażania.

Na pierwszy rzut zajęliśmy się montażem liftu zawieszenia. Aby znacznie poprawić komfort jazdy, dość specyficzny w 3-drzwiowej wersji Wranglera, wybraliśmy amortyzatory Fox 2.0 Factory Reservoir z regulacją twardości. Zewnętrzny zasobnik, w który wyposażony jest zastosowany amortyzator, zapewnia większą ilość oleju, dzięki czemu wydajność amortyzatora wzrasta.

Dłuższe sprężyny do liftu +2″ o podwyższonej twardości zapewniają lepsze prowadzenie pojazdu.

Zamontowany na Wranglerze lift +2″ umożliwił montaż nowych opon w rozmiarze 33″ z bieżnikiem AT- właściciel pojazdu zdecydował sie na najnowszy model AT-ka- KO2 marki BFG z unowocześnionym bieżnikiem i wzmacnianymi bokami, które poza walorami w terenie, przydają Wranglerowi agresywniejszego wyglądu.

Fabryczne felgi zostały zastąpione amerykańskimi alufelgami off road ProComp kolorze czarnym, które znacznie uatrakcyjniły wygląd pojazdu.

Z pakietu off road Rubicon został ponadto doposażony w model progów w konstrukcji 3D., przeznaczonych do Wranglera w wersji 3-drzwiowej

Ten etap modyfikacji obejmował znaczne zmiany wizualne Wranglera. Jeep otrzymał reflektory przednie w technologii led, które, poza customowym wyglądem, zapewniają lepszy i jaśniejszy strumień światła. Tylne lampy zostały również wymienione na egzemplarze ledowe.

Największą zmianę wizerunku Wranglera zapewnił montaz customowego frilla pojazdu „o złym wyrazie twarzy”. Grill został polakierowany w technologii natrysku poliuretanem Line-X. Powłoki Line-X dają matowe, chropowate wykończenie, są ultra odporne na zarysowania i dają duże wzmocnienie plastikowego elementu.

Jeep Wrangler JK off road- Black Power- jest moc! A będzie jeszcze większa!

Planowane w dalszym etapie modyfikacje off road obejmą:

 • montaż zderzaka przedniego
 • montaż kultowej wyciągarki off road
 • montaż zderzaka tylnego off road
 • lakierowanie poliuretanowe custom
  Chcesz takie auto?

  Skontaktuj się z nami!

  Nasz adres:

  ul. Kielecka 3, 26-050 Zagnańsk

  Nasz telefon:

  +48 886 908 677