fbpx
';
side-area-logo

Kompleksowa modyfikacja pick up’a Nissana

Nissan Navara D40 na wyprawę – Nissan Navara off road

1_0017_lakierowanie-poliuretanowe-auto-4x4

Założenia projektowe
 • Pokrycie całej karoserii pojazdu powłokami Line-X duo color
 • Wykonanie osprzętu off road
 • Kompleksowa konserwacja pojazdu

Jako polski producent osprzętu off road i tuner samochodów terenowych, realizujemy modyfikacje off road wszystkich modeli pojazdów. Projektujemy doposażenia off road na indywidualne zamówienie, kompleksowo modyfikujemy 4×4.


Podziel się:

Pick up na wyprawy

Zadbany egzemplarz niezwykłego pasjonata pojazdu trafił do nas na kompleksowe modyfikacje off road. Projekt zakładał budowę auta na rodzinne wyprawy terenowe.

Prace rozpoczęliśmy od zaprojektowania stalowego osprzętu off road. Z uwagi na fakt, iż pick up to stosunkowo długie auto, skupiliśmy się na tym, aby maksymalnie poprawić kąta natarcia pojazdu. Płyta pod wyciągarkę została umieszczona na zewnątrz na wysokości grill’a, dzięki czemu zyskaliśmy możliwość maksymalnego odsłonięcia kół. Naszym projektantom udało się stworzyć produkt stylistycznie spójny z designer typowym dla naszej marki- zderzak do Nissana Navara składa się z wielu pieczołowicie giętych płaszczyzn, co uatrakcyjnia jego wygląd.

Z opcji dodatkowego doposażenia zderzaka właściciel Navary zdecydował się na podwójne wbudowane oświetlenie- LED do jazdy dziennej i soczewki przeciwmgłowe oraz ultra solidne uchwyty do szarpania i pojedynczy bull bar. Na bull barze dodatkowo zamontowaliśmy oświetlenie robocze w postaci panela LED. Sterowanie oświetleniem znajduje się w kabinie pojazdu.

Z tyłu zamontowaliśmy stalowy zderzak z podwójnym ramieniem- na koło zapasowe oraz kanistry.

Na dach pojazdu powędrował aluminiowy bagażnik (lakierowany na czarno poliuretanem) z pełnym oświetleniem roboczym i dalekosiężnym w technologii LED.

Pic kup otrzymał także wykonane przy pomocy naszej giętarki CNC progi off road, które przydają się w razie potrzeby asekuracji pojazdu na trudnych odcinkach terenowych, czy przy konieczności podniesienia auta hi lift’em.

Po zakończeniu prac projektowych na osprzętem off road, przystąpiliśmy do prac konserwatorsko lakierniczych. Projekt zakładał kompleksową konserwację ramy i podwozia oraz nietypowe lakierowanie poliuretanowe Line-X duo color czarno-białe.

Rama oraz podwozie zostały oczyszczone mechanicznie, chemicznie, a następnie zakonserwowane specjalistycznymi preparatami.

Pokrycie karoserii Line-X’em wymagało kompletnego demontażu pojazdu. Wymontowane zostały wszystkie drzwi, klapy, szyby, uszczelki, zaślepki, obicia etc. Boczne elementy pojazdu oraz fragmenty maski zostały pokryte powłoką Line-X w kolorze białym, natomiast na środkową część maski, dach oraz tylną klapę nałożyliśmy powłokę w kolorze czarnym. Cały osprzęt off road został polakierowany na czarno, podobnie jak felgi pojazdu. Ten niezwykle pracochłonny proces pozwolił na stworzenie Navary o unikalnym wyglądzie, o jakim marzył jej właściciel.

Dodatkowo wykonaliśmy także body lift, który umożliwił montaż ogumienia w znacząco większym niż fabryczny rozmiarze, przeprowadziliśmy regenerację wałów oraz serwis mechaniczny.

Auto wyjechało od nas w zupełnie nowym, wymarzonym przez właściciela wcieleniu.
  Chcesz takie auto?

  Skontaktuj się z nami!

  Nasz adres:

  ul. Kielecka 3, 26-050 Zagnańsk

  Nasz telefon:

  +48 886 908 677