fbpx
';
side-area-logo

Powłoki Line-X

Poliuretanowe powłoki ochronne stosowane na nadwozia

Ochrona karoserii

MetalPasja jest oficjalnym dystrybutorem i certyfikowanym aplikatorem amerykańskich produktów Line-X Protective Coatings Ltd. W naszym kraju jesteśmy liderem w dziedzinie aplikacji powłok ochronnych na pojazdy. Liczne realizacje zaowocowały doświadczeniem, które pozwala doradzać najlepsze rozwiązania i wykonywać unikatowe projekty.

Line-X to poliuretanowe powłoki ochronne o szerokim zastosowaniu. Ich właściwości fizyko-chemiczne sprawiają, iż doskonale chronią one zabezpieczone powierzchnie przed korozją, wodą, promieniowaniem UV oraz zarysowaniem, otarciem i innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Powłoki poliuretanowe Line-X, z uwagi na swoje parametry doskonale sprawdzają się jako ochrona karoserii na samochodach, szczególnie na pojazdach terenowych oraz autach dla myśliwych.

Auta 4×4, poruszające się w leśnym terenie, na szutrach, drogach górskich, narażone są na liczne zarysowania, pęknięcia lakieru na skutek kontaktu z przeszkodami. W przypadku aut terenowych, powszechnie stosowana folia do oklejania, zapewnia jedynie tymczasową i zbyt słabą ochronę karoserii. Każdy posiadacz auta terenowego zmaga sie z problemem rys na samochodzie i tu z pomocą przychodzą nasze powłoki!

Powłoki Line-X, są ultra odporne na zarysowania, otarcia i inne zniszczenia, na które narażone są auta eksploatowane w trudnych warunkach. Powłoki nakładane są w grubości 2-3mm, co zapewnia doskonałą, niemal „pancerną” ochronę i niespotykaną trwałość. Powłoki Line-X nie ścierają się, nie odbarwiają i nie kruszą, dodatkowo zapewniając ochronę antykorozyjną. Produkt schnie 4 sekundy, a pełną twardość uzyskuje po jednej dobie.

Proces aplikacji powłok na karoserię można wykonać wyłącznie w naszej lakierni, gdyż wymaga on użycia specjalistycznego sprzętu- warstwa poliuretanu nakładana jest pod ciśnieniem na gorąco. Nie jest to produkt do samodzielnego nałożenia. Powłoki tworzą chropowatą strukturę, która nadaje pokrytym pojazdom „charakteru”. Pojazd po pokryciu poliuretanem nie tylko zyskuje ochronę, ale także unikalny wygląd, który budzi zainteresowanie i zdecydowanie wyróżnia się.

Fani tuningu aut osobowych równie chętnie korzystają z aplikacji Line-X na karoserię. Pokryte poliuretanem samochody osobowe uzyskują niecodzienny wygląd, a przy tym doskonałe zabezpieczenie karoserii na długie lata użytkowania.

Powłoki poliuretanowe stosujemy także w naszym serwisie podczas przeprowadzania renowacji i konserwacji pojazdów- zajrzyj do zakładki w dziale Serwis, aby dowiedzieć się co zapewniają nasze rozwiązania!

Nasze liczne realizacje zaowocowały olbrzymim doświadczeniem w aplikacji powłok Line-X na pojazdy. Pozwala to doradzać naszym Klientom najlepsze dla nich rozwiązania.

Skontaktuj się z nami i umów się na aplikację!

Nasz adres:

ul. Kielecka 3, 26-050 Zagnańsk

Nasz telefon:

+48 886 908 677