fbpx
';
side-area-logo

Powłoki uretanowe Raptor

Lakierowanie Raptor UPOL

Powłoki uretanowe dla samochodów terenowych, osobowych, pick up, Van

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą i aplikatorem uretanowych powłok ochronnych Raptor. Nasze liczne realizacje w dziedzinie lakierowania pojazdów preparatami Raptor zapewniły nam pozycję lidera na rynku polskim. Na naszym koncie znajdują się unikatowe projekty, które są inspiracją dla innych. Doświadczenie , które zdobyliśmy podczas licznych aplikacji wykorzystujemy podczas pracy oferując wielu technik nakładania powłoki, łączenia, kolorów, aplikacji graficznych wzorów, nanoszenia logotypów.

Jako jedyni w Polsce szkolimy przyszłych lakierników w tej technologii!

Tylko prawidłowa aplikacja powłok Raptor zapewnia oczekiwany efekt i trwałość. Na wygląd i jakość nałożonej powłoki składa sie wiele czynników. Podczas szkolenia omawiamy wszystkie aspekty aplikacji i przeprowadzamy ćwiczenia praktyczne.

Czy znasz już zalety powłok uretanowych Raptor?

Od kilku lat Raptor robi furorę w Polsce w dziedzinie lakierowania ochronnego. Wyglądem Raptor przypomina powłoki poliuretanowe Line-X, które stosujemy przy produkcji naszych doposażeń off road. O Line-X można przeczytać tutaj. Fizycznie i chemicznie jest to jednakże inny produkt, a podstawową różnica jest grubość aplikowanej powłoki, która w przypadku Raptora wynosi kilkaset mikronów. Chropowata struktura Raptora spodobała się przede wszystkim miłośnikom pojazdów off road. Stosunkowo odporna na zadrapania i zarysowania, na które auta poruszające sie w terenie są wciąż narażone, przez długi czas zapewnia dobry wygląd auta. Raptor ma doskonała przyczepność do plastiku, można nim zatem zabezpieczać nie tylko karoserię, ale także plastikowe elementy pojazdów, takie jak zderzaki, nakładki, snorkele, poszerzenia nadkoli.

Powłoki Raptor występują we wszystkich kolorach z palety RAL, również w kolorach fluo i różnych gramaturach – od mocno chropowatych aż po prawie całkiem gładkie, które doskonale nadają sie do aplikacji na samochody osobowe. W branży motoryzacyjnej Raptora wykorzystuje się, podobnie jak Line-X, do zabezpieczania przestrzeni ładunkowych w pojazdach typu van i pick up.

Lakierowanie felg

Bardzo ciekawe efekty można uzyskać aplikując powłoki Raptor na felgi stalowe i aluminiowe. Nasze możliwości techniczne w zakresie lakierowania Raptor pozwalają na zaproponowanie indywidualnych zestawień kolorystycznych i nanoszenie wzorów, a także uzyskanie zróżnicowanej struktury powłoki- od niemal gładkiej, po mocno chropowatą.

Chcesz, aby Twoje auto było unikatowe?

Powierz auto naszym specjalistom, aby stało się samochodem Twoich marzeń. Kreatywność oraz doświadczenie naszego zespołu oferuje nieograniczone możliwości w zakresie personalizacji Twojego auta! Wszystkie kolory z palety RAL, wzory, napisy, lakierowanie jednokolorowe, duo kolor oraz multi kolor- wszystko to dostępne jest w naszej lakierni Kielce!

Inne zastosowania powłok Raptor UPOL

Lista zastosowań powłok ochronnych Raptor zawiera ponad sto pozycji z branży motoryzacyjnej, budowlanej, szkutniczej, a także rolniczej, jako środek zabezpieczający do lakierowania maszyn, urządzeń, bram etc.

 

Obejrzyj galerię naszych realizacji, zadzwoń i umów się!
Nasz adres:

ul. Kielecka 3, 26-050 Zagnańsk

Nasz telefon:

+48 886 908 677