fbpx
';
side-area-logo

Powłoki uretanowe 2K (Rangers,Raptor, Cobra)

Lakierowanie Raptor RANGERS Cobra

Powłoki uretanowe dla samochodów terenowych, osobowych, pick up, Van

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą i aplikatorem uretanowych powłok ochronnych Rangers, rodzimego producenta- marki Troton. Nasze liczne realizacje w dziedzinie lakierowania pojazdów preparatami Rangers zapewniły nam pozycję lidera na rynku polskim. Na naszym koncie znajdują się unikatowe projekty, które są inspiracją dla innych. Doświadczenie , które zdobyliśmy podczas licznych aplikacji wykorzystujemy podczas pracy oferując wielu technik nakładania powłoki, łączenia, kolorów, aplikacji graficznych wzorów, nanoszenia logotypów.

Jako jedyni w Polsce szkolimy przyszłych lakierników w tej technologii!

Tylko prawidłowa aplikacja powłok Rangers zapewnia oczekiwany efekt i trwałość. Na wygląd i jakość nałożonej powłoki składa się wiele czynników. Podczas szkolenia omawiamy wszystkie aspekty aplikacji i przeprowadzamy ćwiczenia praktyczne.

Czy znasz już zalety powłok uretanowych Rangers (Raptor, Cobra)?

Od kilku lat powłoki 2K, znane pod nazwami Rangers, Raptor, czy Cobra robią furorę w Polsce w dziedzinie lakierowania ochronnego. Nasza marka współpracuje z polskim producentem powłok 2K, Tronton, który produkuje preparat ochronny 2K o nazwie Rangers. Wyglądem Rangersr przypomina powłoki poliuretanowe Line-X, które stosujemy przy produkcji naszych doposażeń off road. O Line-X można przeczytać tutaj. Fizycznie i chemicznie są to jednakże zupełnie inne produkty, a podstawową różnica jest grubość aplikowanej powłoki, która w przypadku powłok Rangers wynosi kilkaset mikronów. Chropowata struktura Rangers’a spodobała się przede wszystkim miłośnikom pojazdów off road. Stosunkowo odporna na zadrapania i zarysowania, na które auta poruszające się w terenie są wciąż narażone, przez długi czas zapewnia dobry wygląd auta. Rangers ma doskonałą przyczepność do plastiku, można nim zatem zabezpieczać nie tylko karoserię, ale także plastikowe elementy pojazdów, takie jak zderzaki, nakładki, snorkele, poszerzenia nadkoli.

Powłoki Rangers oferowane są we wszystkich kolorach z palety RAL, podczas aplikacji można uzyskać zróżnicowaną gramaturę struktury- od mocno chropowatej, aż po prawie całkiem gładką, która sprawdzi się np. na samochodach osobowych. W branży motoryzacyjnej powłoki Rangers wykorzystuje się, podobnie jak Line-X- do zabezpieczania przestrzeni ładunkowych w pojazdach typu van i pick up oraz lakierowanie całych karoserii pojazdów, bądź ich fragmentów.

Lakierowanie felg

Bardzo ciekawe efekty można uzyskać aplikując powłoki Rangers na felgi stalowe i aluminiowe. Nasze możliwości techniczne w zakresie lakierowania Raptor pozwalają na zaproponowanie indywidualnych zestawień kolorystycznych i nanoszenie wzorów, a także uzyskanie zróżnicowanej struktury powłoki- od niemal gładkiej, po mocno chropowatą.

Chcesz, aby Twoje auto było unikatowe?

Powierz auto naszym specjalistom, aby stało się samochodem Twoich marzeń. Kreatywność oraz doświadczenie naszego zespołu oferuje nieograniczone możliwości w zakresie personalizacji Twojego auta! Wszystkie kolory z palety RAL, wzory, napisy, lakierowanie jednokolorowe, duo kolor oraz multi kolor- wszystko to dostępne jest w naszej lakierni Kielce!

Inne zastosowania powłok Raptor RANGERS Cobra

Lista zastosowań powłok ochronnych Rangers zawiera ponad sto pozycji z branży motoryzacyjnej, budowlanej, szkutniczej, a także rolniczej, jako środek zabezpieczający do lakierowania maszyn, urządzeń, bram etc.

 

Obejrzyj galerię naszych realizacji, zadzwoń i umów się!
Nasz adres:

ul. Kielecka 3, 26-050 Zagnańsk

Nasz telefon:

+48 735 966 955