fbpx
';
side-area-logo

Zderzak przedni Mad Man

Zderzak przedni off road

Zderzak przedni Mad Man

Zderzak stalowy off road, dedykowany do Jeep’a Grand Cherokee z lat 1993-1998- jeden z nielicznych na rynku produktów do ZJ-ota o nietuzinkowej, typowej dla MetalPasji stylistyce.


Podziel się:

Zderzak przedni off road Jeep Grand Cherokee ZJ – Zderzak stalowy pod wyciągarkę Jeep

Projektując zderzaki 4×4 skupiamy się na bezpieczeństwie użytkowników, walorach terenowych naszych produktów, nie zapominając przy tym o atrakcyjnym designie. Nasze zderzaki off road pomagają w terenie i zabezpieczają pojazd przed uszkodzeniem przy kontakcie z przeszkodą.

Najnowszy projekt zderzaka przedniego pod wyciągarkę do Jeep’a Grand Cherokee ZJ charakteryzuje przyciągający oko design. Dzięki przemyślanej konstrukcji zderzaka poprawiony został kąt natarcia pojazdu.

Zderzak w wersji bazowej jest bogato wyposażony. Podwójne wbudowane oświetlenie – led do jazdy dziennej i soczewki przeciwmgłowe- przydaje się podczas użytkowania pojazdu na asfalcie. Płyta pod wyciągarkę umożliwia montaż większości dedykowanych do wagi pojazdu wyciągarek. Umiejscowione w zderzaku specjalne wycięcia, umożliwiają bezpieczne podnoszenie pojazdu przy pomocy hi lift’a, bez ryzyka, iż pojazd zsunie nam się z podnośnika.

Lista opcji dodatkowych pozwala na rozbudowanie zderzaka o:

 • ultra nowoczesne punktowe oświetlenie led do jazdy dziennej
 • 2 solidne uchwyty do szarpania
 • odkręcany bull bar
 • oświetlenie dodatkowe montowane na bull barze

Przedni zderzak do ZJ standardowo lakierowany jest najnowocześniejszą metodą natrysku poliuretanem, w oparciu o oryginalny amerykański produkt Line-X. Więcej na temat tej technologii można dowiedzieć się na www.nowoczesnelakierowanie.pl oraz w zakładce Car Detailing

Zobacz kompleksową modyfikację Jeep’a Grand Cherokee ZJ z wykorzystaniem zderzaka Mad Man

Skontaktuj się z nami i zamów zderzak przedni off road
  Zapytaj o szczegóły

  oraz cenę wybranej wersji

  Nasz adres:

  ul. Kielecka 3, 26-050 Zagnańsk

  Nasz telefon:

  +48 735 966 955