fbpx
';
side-area-logo

Zderzak przedni off road Kia Sorento

Przedni zderzak stalowy do Kia 4×4

1_0001_zderzak-przedni-off-road-kia-sorento

Zderzak przedni off road Kia Sorento

Specjalizując się w nietypowych modyfikacjach off road, zaprojektowaliśmy zderzak przedni off road do Kia Sorento pierwszej generacji.


Podziel się:

Zderzak z wyciągarką Kia Sorento

Nasz stalowy zderzak przedni pod wyciągarkę do Kia w wersji bazowej wyposażony jest w płytę pod wyciągarkę oraz podwójne wbudowane oświetlenie- led do jazdy dziennej i soczewki przeciwmgłowe. Płyta pod wyciągarkę umożliwia montaż większości wyciągarek o uciągu odpowiednim do wagi pojazdu.

Zderzak off road do Kia Sorento zbudowany jest z blach o grubości 3 i 6mm. Poszycie z blachy 3mm wycinanej i giętej metodą CNC ma atrakcyjny designerski wygląd. Solidne mocowanie do ramy pojazdu zapewnia bezpieczeństwo w każdej sytuacji w terenie.

Bazową wersję zderzaka off road można doposażyć w użyteczne dodatki. Na liście opcji dodatkowych znajdują się:

 • ultra solidne uchwyty do szarpania
 • punktowe oświetlenie led do jazdy dziennej
 • pojedynczy lub potrójny bull bar
 • dodatkowe oświetlenie na bull barze

Dbając o najwyższą jakość produktów , wciąż wdrażamy najnowsze technologie, dzięki którym nasze doposażenia off road wyróżniają się spośród innych dostępnych na rynku- jako jedyni lakierujemy osprzęt off road w technologii natrysku poliuretanem. Jest to najtrwalsza obecnie znana metoda zabezpieczania detali przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. Powłoka, nakładana w grubości ok. 2-3mm daje matowe, chropowate wykończenie, które dodatkowo polepsza wizualny aspekt naszych produktów off road.

Chcesz zamówić zderzak do swojej terenówki?

Skontaktuj się
  Zapytaj o szczegóły

  oraz cenę wybranej wersji

  Nasz adres:

  ul. Kielecka 3, 26-050 Zagnańsk

  Nasz telefon:

  +48 735 966 955