fbpx
';
side-area-logo

Zderzak przedni off road Mitsubishi L200

Stalowy zderzak z wyciągarką pick up

Zderzak przedni pod wyciągarkę Mitsubishi L200

Przedstawiamy produkt MetalPasji dedykowany do Mitsubishi-innowacyjny zderzak przedni off road do pick up’a L200. Zderzak stalowy zbudowany z blachy 3mm giętej na zimno metodą CNC. Konstrukcja główna z blach 6 i 9mm, mocowana bezpośrednio do ramy pojazdu.


Podziel się:

Zderzak przedni pod wyciągarkę Mitsubishi

Nasi projektanci zadbali zarówno o interesujący wygląd zderzaka, jak i jego funkcjonalność. Maksymalnie odsłonięte koła pojazdu polepszają kąt najazdu, a możliwość doposażenia zderzaka off road w użyteczne dodatki pozwala dopasować produkt do potrzeb użytkownika.

Olbrzymią zaletą naszego zderzaka przedniego do Mitsubishi L200 jest jego niska waga, a poszycie zbudowane z blachy 3mm jest zaprojektowane tak, aby chronić karoserię i ramę przed uszkodzeniem.

W wersji bazowej zderzak off road wyposażony jest w płytę pod wyciągarkę (produkt jest kompatybilny z większością wyciągarek dedykowanych do tego modelu pojazdu) oraz podwójne wbudowane oświetlenie.

Z listy opcji dostępnych w naszym zderzaku off road do Mitsubishi L200 wybrać można:
– komplet ultra solidnych uchwytów do szarpania
-otwory umożliwiające bezpieczne podnoszenie pojazdu przy pomocy podnośnika typu hi lift
-demontowalny bull bar pojedynczy lub potrójny
– dodatkowe oświetlenie na bull barze
-punktowe oświetlenie do jazdy dziennej w technologii led

Dbając o najwyższą jakość naszych produktów, a także o ich nietuzinkowy wygląd, nasze zderzaki oraz pozostały osprzęt off road lakierujemy w technologii natrysku poliuretanem, opartej na amerykańskiej technologii Line-X. Poliuretanowe powłoki ochronne są najtrwalszą obecnie znaną metodą zabezpieczania powierzchni przed korozją, otarciami i innymi uszkodzeniami, dlatego doskonale sprawdzają sie w warunkach off road.

Zamów zderzak w wybranej konfiguracji i ciesz się nietuzinkowym wyglądem Twojego Pick up’a!
    Zapytaj o szczegóły

    oraz cenę wybranej wersji