fbpx
';
side-area-logo

Zderzak stalowy Nissan Patrol „Line Man”

Zderzak stalowy Nissan Patrol

1_0004_tylny-zderzak-off-road-patrol

Nissan Patrol „Line Man”

Zderzak tylny do Patrola „Line Man” – zaprojektowany, aby zdecydowanie poprawiać możliwości terenowe pojazdu poprzez zwiększenie kąta zejścia w stosunku do konfiguracji fabrycznej. Lekki i smukły  zderzak off road zaprojektowany w przemyślany sposób, doskonale harmonizuje z bryłą nadwozia pojazdu.


Podziel się:

Zderzak off road tylny Nissan Patrol

Zderzak stalowy do Patrola mocowany jest do ramy pojazdu, konstrukcja zbudowana z elementów z blachy 6mm i 9mm. Wszystkie detale wycinane laserowo i gięte na zimno metodą CNC. Poszycie zderzaka off road „Line Man” w całości zbudowane jest z blachy 3mm, dzięki czemu udało się uzyskać stosunkowo niską wagę zderzaka.

Wersja podstawowa wyposażona jest w robocze wbudowane oświetlenie w technologii led, które zapewnia dostateczną ilość światłą podczas nocnych manewrów.

Aby sprostać  zróżnicowanym wymaganiom użytkowników, do naszego zderzaka 4×4 zaprojektowaliśmy szereg użytecznych dodatków, które są pomocne zarówno w terenie jak i podczas codziennego użytkowania pojazdu:

  • specjalne otwory pod hi lift, dzięki którym pojazd nie zsunie się z podnośnika podczas podnoszenia
  • mocne, dopasowane do wagi i wielkości auta, uchwyty do szarpania
  • multifunkcyjne gniazdo haka amerykańskiego 2×2”
  • ramię koła zapasowego
  • ramię na zbiorniki z paliwem

Aby zapewnić naszym Klientom produkty doskonałej jakości także pod względem wykończenia, nasze zderzaki stalowe do Patrola i pozostałe produkty 4×4 lakierujemy przy użyciu najnowocześniejszej technologii natrysku poliuretanem, co oprócz off roadowego wyglądu, zapewnia najlepszą ochronę przed korozją, otarciami, uderzeniami itp.

Obejrzyj galerię produktu, skonfiguruj zderzak do Twojego Patrola i zamów już teraz!
Zapytaj o szczegóły

oraz cenę wybranej wersji

Nasz adres:

ul. Kielecka 3, 26-050 Zagnańsk

Nasz telefon:

+48 886 908 677