fbpx
';
side-area-logo

Zderzak tylny Black Diamond Jeep Wrangler JK

Zderzak pod wyciągarkę Jeep Wrangler JK

jeep_0002_DSC_1035

Jeep Wrangler JK Black Diamond

MetalPasja.pl przedstawia: najnowszy, mocno zaawansowany pod względem designu zderzak tylny off road z płytą pod wyciągarkę do Jeep’a Wranglera JK. Zderzak stalowy „Black Diamond” zaprojektowany do Jeepa Wranglera JK oferujemy również w wersji light- bez płyty pod wyciągarkę.


Podziel się:

Jeep Wrangler JK Off Road – Tylny zderzak stalowy Jeep Wrangler JK

Zderzak off road wykonany w technologii CNC, poszycie zewnętrzne z blachy 3mm, mocowany w seryjne otwory w ramie. Montaż zderzaka nie wymaga ingerencji w karoserię pojazdu. Charakterystyczne, ultra solidne uchwyty do szarpania są jedna z opcji dodatkowych. Możliwość doposażenia zderzaka w szereg przydatnych funkcji, czyni „Black Diamond” niezbędnym elementem w każdym Jeepie Wranglerze przygotowywanym na wyprawy.

Powłoka lakiernicza tylnego zderzaka stalowego do Jeep’a Wranglera JK wykonywana jest w technologii natrysku poliuretanem, opartej na oryginalnym amerykańskim produkcie Line-X. Warstwa poliuretanu jest doskonała alternatywą dla powszechnie stosowanego, nietrwałego lakierowania proszkowego- jest odporna na korozję, promieniowanie UV, a także na, często zdarzające się w off roadze, zadrapania i otarcia. Po umyciu karcherem odzyskuje wygląd „świeżo po malowaniu”.

Opcje doposażenia wersji bazowej zderzaka do Jeep’a Wranglera JK:

  • uchwyty do szarpania
  • wbudowane oświetlenie (przeciwmgłowe lub led robocze)
  • ramię koła zapasowego
  • rozbudowane ramię koła zapasowego z mocowaniem łopaty, hi lifta, kanistra, skrzyni
  • otwory umożliwiające bezpieczne podnoszenie auta za pomocą hi lift’a
  • płyta pod wyciągarkę
Zapytaj o szczegóły

oraz cenę wybranej wersji

Nasz adres:

ul. Kielecka 3, 26-050 Zagnańsk

Nasz telefon:

+48 886 908 677