fbpx
';
side-area-logo

Zderzak tylny Graphite Armor Nissan Navara D40

Nissan Navara D40 Graphite Armor

jeep_0004_20150925_082220

Zderzak stalowy Nissan Navara

Stalowy zderzak tylny do Nissana Navara D40 to jeden z nielicznych produktów na rynku, przeznaczonych do tego modelu pojazdu. Uwagę zwraca jego nietuzinkowy design – projektanci zderzaka off road „Graphite Armor” zadbali, aby produkt harmonizował z wyglądem pojazdu, nie nadając mu przy tym „ciężkiego” wyglądu.


Podziel się:

Tylny zderzak Off Road Nissan
Orurowanie tylne pick up

Konstrukcja zderzaka wykonana w technologii CNC, solidne mocowania do ramy połączone są bezpośrednio z uchwytami do szarpania połączeniem skręcanym, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

Poszycie zewnętrzne zderzaka off road wykonane z blachy 3mm nie generuje niepotrzebnej wagi i dostatecznie chroni pojazd.

Wersja bazowa zderzaka doposażona jest w komplet wbudowanego oświetlenia w technologii led- tutaj wybrać można oświetlenie robocze, przeciwmgłowe lub łączone.

Dodatkowe doposażenie zderzaków OFF ROAD

Istnieje także możliwość uzupełnienia zderzaka tylnego w gniazdo haka amerykańskiego 2×2″. Do tej opcji dołączona jest, dedykowana do ewentualnego liftu zawieszenia pojazdu końcówka kulowa, umożliwiająca holowanie. Końcówkę można zdemontować przed wjazdem w teren, dzięki temu zyskujemy z tyłu znaczny prześwit.

Gniazdo 2×2′ wykorzystać można na wiele innych sposobów- np. jako mocowanie bagażnika rowerowego, dodatkowego bagażnika, etc.

Fani łowiectwa mogą wykorzystać gniazdo do montażu kosza na upolowaną zwierzynę.

Zderzak stalowy tylny „Graphite Armor” można także zamówić w wersji z płytą pod wyciągarkę. Zderzak z takim doposażeniem jest jedynym dostępnym na rynku tylnym zderzakiem off road z płytą pod wyciągarkę, dedykowanym do Nissana Navara D40.

Zderzak tylny off road do Nissana Navara D40 oferowany jest standardowo w kolorze czarnym. Powłoka zewnętrzna w całości pokryta poliuretanowymi powłokami LINE-X.

Powłoki Line-X są najtrwalszą stosowaną przemysłowo formą zabezpieczania powierzchni metalowych. Nie ścierają się, nie matowieją, są ultra odporne na zadrapania, a po umyciu zawsze wyglądają jak nowe.
  Zapytaj o szczegóły

  oraz cenę wybranej wersji

  Nasz adres:

  ul. Kielecka 3, 26-050 Zagnańsk

  Nasz telefon:

  +48 886 908 677