Samochody typu pickup

Powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych w samochodach typu pick up

Pojazdy typu pick up to bardzo lubiany segment pojazdów, który w Polsce cieszy się coraz większa popularnością. Zalety praktyczne tego typu pojazdów są olbrzymie. Pick upy najczęściej „pracują” w branży budowlanej, geodezyjnej, motoryzacyjnej- wszędzie tam, gdzie przydaje się przestrzeń ładunkowa do zapakowania niezbędnego sprzętu.

Współcześnie standardy lakierowania zewnętrznego pojazdów zmieniły się i często nawet nowe samochody noszą ślady korozji. Fabryczne lakierowanie paki także nie wytrzymuje użytkowania i często, już w nowych pojazdach, zauważyć można liczne zadrapania, otarcia i inne uszkodzenia powłoki lakierniczej przestrzeni ładunkowej, które w konsekwencji prowadzą do skorodowania tej części nadwozia.

Aby temu zapobiec, zalecamy zabezpieczenie przestrzeni ładunkowej pick up’a poliuretanowymi powłokami Line-X. Nakładane na gorąco pod ciśnieniem powłoki, tworzą zwarta strukturę i docierają do wszystkich zakamarków, tworząc powierzchnię uniemożliwiającą przedostawanie się wody i powietrza. Estetyczne Wyglądem przypominają fabryczną instalacje producenta, są odporne na ścieranie, czynniki UV

Powłoki Line-X doskonale sprawdzą się jako ochrona w pojazdach używanych do transportu gruzu, mokrych substancji, maszyn, narzędzi i elementów konstrukcji. Są odporne na czynniki chemiczne takie jak chlor, benzyna, olej napędowy i większość rozpuszczalników stosowanych w gospodarstwach domowych.

Nasz adres:

ul. Kielecka 3, 26-050 Zagnańsk

Nasz telefon:

+48 886 908 677