Renowacja samochodów Kielce

Kompleksowa odbudowa pojazdów

Przeprowadzamy kompleksowe renowacje samochodów terenowych, z uwzględnieniem wszystkich etapów prac. Chcesz przywrócić świetność swojego auta? Kupiłeś ładnego klasyka do renowacji? Zajmujemy się odbudową pojazdów 4×4 w zakresie mechaniki, blacharki oraz wnętrz.

Kompleksowe prace renowacyjne

Nasze zaplecze techniczne pozwala na przeprowadzenie rekonstrukcji ramy pojazdu wraz z mechanicznym i chemicznym usunięciem korozji. Po odnowieniu konstrukcja może zostać poddana cynkowaniu, a następnie zabezpieczeniu powłoką antykorozyjną. Stosujemy kilka rodzajów powłok do wyboru, m.in. ultra solidne powłoki poliuretanowe i uretanowe.

Przeprowadzamy naprawy blacharskie nadwozi, oferujemy lakierowanie karoserii metodą tradycyjną oraz powłokami Line-X i Raptor. Doradzamy w zakresie doboru materiałów, kolorystyki, detali i customizacji pojazdów.

Renowacja samochodów w naszym warsztacie obejmuje także kompleksowe prace z zakresu mechaniki, przywracamy pełną sprawność techniczną pojazdu. Posiadamy dostęp do wszystkich części zamiennych nowych i używanych z gwarancją.

Nasz zespół specjalistów od car detailingu potrafi zdziałać cuda, jeśli chodzi o przywrócenie blasku wnętrzom odnawianych pojazdów. Zajmujemy się renowacją skór oraz tapicerek z materiału, czyścimy, pierzemy, uzupełniamy. Odnawiamy elementy plastikowe i lampy. Nasze zabiegi pozwalają na przywrócenie świetności zaniedbanym wnętrzom aut.

Na życzenie właściciela oferujemy także customizację pojazdów w wybranym zakresie. Innowacyjny design jest specjalnością MetalPasji, a nasze pokłady twórczości sprawiają, iż każda realizacja jest wyjątkowa i indywidualna.

Pokaż swoją wizję- Przyjdź do nas- Poznaj bliżej doskonałość

Wybierz usługi najwyższej jakości- zadzwoń i umów się!

renowacja samochodów

Nasze realizacje

Nasz adres:

ul. Kielecka 3, 26-050 Zagnańsk

Nasz telefon:

+48 735 966 955