RENOWACJE 4X4

Odbudowa aut 4×4

Renowacja samochodów terenowych

Z naszym zespołem możesz przywrócić świetność wymarzonego 4×4 i cieszyć się unikatowym pojazdem!

Rynek motoryzacyjny wciąż się zmienia i unowocześnia. Niegdyś popularne, sprawdzone konstrukcje odchodzą do lamusa, a zastępują je naszpikowane elektroniką pojazdy XXI wieku. Chociaż egzemplarze samochodów terenowych z ubiegłego wieku mają już na sobie ząb czasu, ich niepowtarzalny klimat przyciąga jak magnes! Niestety aut tych jest coraz mniej, a te które przetrwały do naszych czasów, bez wątpienia trzeba poddać kompleksowej renowacji. Reasumując- wymaga to włożenia serca i środków finansowych. Niewątpliwie potrzebny jest też plan i koordynacja.

Odbudowa pojazdu i przywrócenie jego pełnej świetności, niczym w momencie wyjazdu z fabryki, to długofalowy proces. Wiąże się on z dużym nakładem pracy, który musi być poprzedzony dokładnym planowaniem. Wybierz powierzenie całości prac jednemu wykonawcy, dzięki czemu będziesz mieć kontrolę nad całym projektem, a efekt końcowy będzie spójny.

Nasz team MetalPasja podejmuje się kompleksowych renowacji samochodów terenowych, z uwzględnieniem wszystkich etapów prac. Chcesz przywrócić świetność swojego auta? Kupiłeś ładnego klasyka do renowacji? Zajmujemy się odbudową pojazdów 4×4 w zakresie mechaniki, blacharki oraz wnętrz.

Renowacje samochodów terenowych różnią się nieco od odbudowy aut osobowych. Zaplecze techniczne i wiedza, którą pozyskaliśmy przez lata pozwala na przeprowadzenie procesu renowacji z pełnym sukcesem!

Doświadczenie, zdobyte przy przeprowadzonych renowacjach przekładamy na jakość- służymy radą w zakresie wyboru technologii, materiałów, a także finalnej koncepcji wizualnej odbudowanego pojazdu. Oprócz tego, na życzenie właściciela oferujemy także customizację, czyli spersonalizowanie pojazdów w wybranym zakresie. Innowacyjny design jest niewątpliwie specjalnością MetalPasji, dlatego służymy tu pomocą. Nasze pokłady twórczości sprawiają, iż każda realizacja jest wyjątkowa i indywidualna.

Często otrzymujemy zapytania o koszty- te w większości przypadków można porównać do zakupu samochodu nowego. Jeśli jednak Ty, w przeciwieństwie do większości, wolisz nowy stary- dobrze trafiłeś!

Jeep Wrangler TJ – Konserwacja pojazdu

Jeep Wrangler TJ – Konserwacja pojazdu
Jeep Wrangler drugiej generacji to dość unikatowy samochód, który przyciąga zazdrosne spojrzenia. Egzemplarze z początku produkcji liczą obecnie ponad dwadzieścia lat, dlatego coraz trudniej znaleźć "zdrowy" i zadbany. Właściciel TJ-ota, który zlecił nam prace nad Jeep'em, jest niezwykle doń przywiązany. Chciał, aby Jeep pozostał w perfekcyjnej kondycji. Uznał, iż już czas przeprowadzić kompleksowe prace konserwacyjne...

Więcej…

Jeep Wrangler YJ – Kompleksowa renowacja

Jeep Wrangler YJ – Kompleksowa renowacja
RENOWACJA JEEP'A WRANGLER'A Kompleksowa renowacja pojazdu Jeep Wrangler YJ Jeep Wrangler o oznaczeniu YJ, następca legendarnego CJ-ota, produkowany był w latach 1987-1995. Obecnie jest ich coraz mniej na rynku , a wiele z dostępnych egzemplarzy posiada znaczne zniszczenia na skutek postępującej korozji i "naturalnego" zużycia. Ocalone pojazdy, poddane odbudowie będą coraz bardziej zyskiwały na wartości....

Więcej…

Jeep Grand Cherokee ZJ 5.9 – Kompleksowa renowacja

Jeep Grand Cherokee ZJ 5.9 – Kompleksowa renowacja
Jeep Grand Cherokee ZJ LX limitowej edycji, z silnikiem 5.9 V8 to poszukiwany przez kolekcjonerów model. Tzw. "ninery" produkowane były wyłącznie w 1998 roku, w łącznej ilości niecałych 15tyś sztuk. Cechowały je bogatsze wyposażenie wnętrza oraz m.in. inny grill, nakładki na progi, kolorystyka zewnętrzna ,chromowana końcówka wydechu , ale przede wszystkim spektakularne osiągi, które uczyniły...

Więcej…

Kompleksowa renowacja i modyfikacja off road Jeep Wrangler YJ

Kompleksowa renowacja i modyfikacja off road Jeep Wrangler YJ
Kultowy model Jeep’a Wranglera YJ, produkowanego w latach 1987-1995, trafił do nas w celu przeprowadzenia kompleksowej renowacji , a następnie modyfikacji off road. Stan wizualny i techniczny pojazdu był kiepski. Ponieważ silnik oraz elementy układu napędowego nie wymagały jednak remontu, pozwoliło to znacznie ograniczyć koszty przedsięwzięcia.

Więcej…

Wybierz najwyższĄ jakość dla swojego 4x4!

napisz do nas