RENOWACJE 4X4

Renowacje 4×4

Renowacje samochodów terenowych

Rynek motoryzacyjny wciąż się zmienia i unowocześnia. Niegdyś popularne, sprawdzone konstrukcje odchodzą do lamusa, a zastępują je naszpikowane elektroniką pojazdy XXI wieku. Chociaż egzemplarze samochodów terenowych z ubiegłego wieku mają już na sobie ząb czasu, ich niepowtarzalny klimat przyciąga jak magnes! Niestety aut tych jest coraz mniej, a te które przetrwały do naszych czasów, trzeba poddać kompleksowej renowacji. Reasumując- wymaga to włożenia serca i środków finansowych. Niewątpliwie potrzebny jest też plan i koordynacja.

Z naszym zespołem możesz przywrócić świetność wymarzonego 4×4 i cieszyć się unikatowym pojazdem!

Jak odbudować pojazd?

Odbudowa pojazdu i przywrócenie jego pełnej świetności, niczym w momencie wyjazdu z fabryki, to długofalowy proces. Wymaga on dużego wkładu pracy, jak również dokładnego planowania. Doskonałym rozwiązaniem jest powierzenie całości prac jednemu wykonawcy, dzięki czemu można mieć kontrolę nad całym projektem, a efekt końcowy jest spójny.

Nasz team MetalPasja podejmuje się kompleksowych renowacji samochodów terenowych, z uwzględnieniem wszystkich etapów prac. Chcesz przywrócić świetność swojego auta? Kupiłeś ładnego klasyka do renowacji? Zajmujemy się odbudową pojazdów 4×4 w zakresie mechaniki, blacharki oraz wnętrz.

Kompleksowe prace renowacyjne

Zaplecze techniczne i wiedza, którą pozyskaliśmy przez lata pozwala na przeprowadzenie rekonstrukcji ramy pojazdu wraz z mechanicznym i chemicznym usunięciem korozji. Po odnowieniu, konstrukcja może zostać poddana cynkowaniu, a następnie zabezpieczeniu powłoką antykorozyjną. Stosujemy kilka rodzajów powłok i technik do wyboru.

Przeprowadzamy naprawy blacharskie nadwozi, oferujemy lakierowanie karoserii metodą tradycyjną oraz powłokami Line-X i Raptor. Doradzamy w zakresie doboru materiałów, kolorystyki, detali i customizacji pojazdów.

Renowacje samochodów terenowych w naszym warsztacie obejmują także kompleksowe prace z zakresu mechaniki, przywracamy pełną sprawność techniczną pojazdu. Posiadamy dostęp do wszystkich części zamiennych nowych i używanych z gwarancją.

Stary samochód jak nowy!

Nasz zespół specjalistów potrafi zdziałać cuda, jeśli chodzi o przywrócenie blasku wnętrzom odnawianych pojazdów. Zajmujemy się renowacją skór oraz tapicerek z materiału, czyścimy, pierzemy, uzupełniamy. Odnawiamy elementy plastikowe i lampy.

Doświadczenie, zdobyte przy przeprowadzonych renowacjach przekładamy na jakość- służymy radą w zakresie wyboru technologii, materiałów, a także finalnej koncepcji wizualnej odbudowanego pojazdu. Na życzenie właściciela oferujemy także customizację pojazdów w wybranym zakresie. Innowacyjny design jest specjalnością MetalPasji, dlatego służymy pomocą w tym zakresie. Nasze pokłady twórczości sprawiają, iż każda realizacja jest wyjątkowa i indywidualna.

ZOBACZ

Nasze realizacje w zakresie odbudowy pojazdów:

Jeep Wrangler TJ – Konserwacja pojazdu

Jeep Wrangler TJ – Konserwacja pojazdu
JEEP WRANGLER ODBUDOWA Konserwacja Jeep Wrangler TJ Jeep Wrangler- kompleksowa odbudowa Założenia projektowe: renowacja ramy i podwoziazmiana wizerunku Jeep Wrangler drugiej generacji to dość unikatowy samochód, który przyciąga zazdrosne spojrzenia. Egzemplarze z początku produkcji liczą obecnie ponad dwadzieścia lat, dlatego coraz trudniej znaleźć "zdrowy" i zadbany. Właściciel TJ-ota, który zlecił nam prace nad Jeep'em, jest...

Więcej…

Jeep Wranglera YJ – Kompleksowa renowacja

Jeep Wranglera YJ – Kompleksowa renowacja
Kompleksowa renowacja Jeep Wrangler YJ Jeep Wrangler o oznaczeniu YJ, następca legendarnego CJ-ota, produkowany był w latach 1987-1995. Obecnie jest ich coraz mniej na rynku , a wiele z dostępnych egzemplarzy posiada znaczne zniszczenia na skutek postępującej korozji i "naturalnego"zużycia. Ocalone pojazdy, poddane odbudowie będą coraz bardziej zyskiwały na wartości. Jeden z nich trafił do...

Więcej…

Jeep Grand Cherokee ZJ 5.9 – Kompleksowa renowacja

Jeep Grand Cherokee ZJ 5.9 – Kompleksowa renowacja
PROJEKT BLACK BEAUTY Kompleksowa renowacja Jeep Grand Cherokee ZJ 5.9 V8odbudowa do stanu fabrycznego Jeep Grand Cherokee ZJ LX limitowej edycji, z silnikiem 5.9 V8 to poszukiwany przez kolekcjonerów model. Tzw. "ninery" produkowane były wyłącznie w 1998 roku, w łącznej ilości niecałych 15tyś sztuk. Cechowały je bogatsze wyposażenie wnętrza oraz m.in. inny grill, nakładki na...

Więcej…

Kompleksowa renowacja i modyfikacja off road Jeep Wrangler YJ

Kompleksowa renowacja i modyfikacja off road Jeep Wrangler YJ
Kompleksowa renowacja i modyfikacja off road Jeep Wrangler YJ Założenia projektowe kompleksowa odbudowa pojazdukonserwacja ramy, mostów i elementów zawieszeniazabezpieczenie karoserii powłokami Line-Xmodyfikacja off road- montaż zawieszenia +4” Kultowy model Jeep’a Wranglera YJ, produkowanego w latach 1987-1995, trafił do nas w celu przeprowadzenia kompleksowej renowacji , a następnie modyfikacji off road. Stan wizualny i techniczny pojazdu...

Więcej…

Wybierz najwyższĄ jakość dla swojego 4x4!

napisz do nas