RENOWACJE I DEDYKOWANY SERWIS JEEP

Jeep SERWIS Kielce

Naprawa pojazdów marki Jeep Kielce

Jesteśmy jedynym niezależnym serwisem Jeep na terenie województwa świętokrzyskiego, specjalizującym się w naprawach i obsłudze serwisowej pojazdów marki Jeep. Mamy wieloletnie doświadczenie i dysponujemy profesjonalnym sprzętem do przeprowadzenia napraw w sposób fachowy

Jako producent osprzętu off road i tuner pojazdów terenowych, specjalizujący się w modyfikacjach samochodów marki Jeep, oferujemy również pełny serwis pojazdów marki Jeep. Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z autami marki Jeep, bezsprzecznie zaowocowało doskonałą znajomością tajników różnorodnych modeli tej legendarnej marki. Czasem bowiem właśnie wiedza na temat specyficznych bolączek danego modelu pozwala na szybkie usunięcie usterki. Dlatego inni, którzy tej wiedzy nie posiadają, musza złożyć broń.

Ciągły postęp

Dzięki naszej miłości do pojazdów marki Jeep, praca jest naszą Pasją, dlatego w powierzone obowiązki wkładamy całe serce. Nie unikamy napraw, których nie podjęli się inni. Nawet jeśli nie wiemy jak usunąć daną usterkę, nie poddajemy się. Czytamy i szukamy rozwiązania, aż do znalezienia odpowiedzi. Wyzwania są tym, co pozwala nam wciąż doskonalić nasz warsztat. Dlatego jesteśmy najskuteczniejszym zespołem, specjalizującym się w serwisie Jeep’a.

Wciąż z przyjemnością i zapałem poszerzamy naszą wiedzę na temat pojazdów i serwisu marki Jeep oraz doposażamy nasz warsztat w najnowocześniejsze urządzenia i korzystamy z nowych technologii.  Podczas pracy wykorzystujemy najświeższe informacje i dostępne rozwiązania w zakresie napraw pojazdów marki Jeep.

Jeep Serwis Kielce

Nasz Serwis Jeep Kielce oferuje pełen zakres napraw- od wymiany płynów i części eksploatacyjnych po skomplikowane i zaawansowane naprawy napędów, swapy silników, skrzyń automatycznych i zawieszeń.

Oferujemy także sprzedaż części zamiennych do wszystkich modeli Jeep’a- oryginałów Mopar i zamienników. Posiadamy dostęp do części używanych, na które udzielamy gwarancji.Nasz zespół mechaników specjalizuje się  w naprawach pojazdów marki Jeep, obsługujemy wszystkie modele Jeep’a.

W naszym serwisie Jeep zakupisz także dodatkowe wyposażenie  Jeep’a- oświetlenie, doposażenia off road, lifty zawieszenia, bagażniki, orurowania i wiele innych.

Zadbany Jeep

Pamiętamy o regularnych wymianach olejów, filtrów i kontroli stanu mechanicznego. Bezsprzecznie powinniśmy dbać również o stan blacharski auta, a zwłaszcza o zabezpieczenie podwozia przed korozją.

Sprawdź jak przeprowadzamy profesjonalną konserwację podwozia. Jeśli chcesz dowiedzieć się w jakim stanie jest podwozie w Twoim Jeepie, umów się na bezpłatne oględziny!

napisz i umów wizytę!

lub zadzwoń: telefon: +48 735 966 955

Chcesz zadbać o swojego Jeep’a- sprawdź, czy potrzebuje konserwację podwozia!