RENOWACJE I DEDYKOWANY SERWIS JEEP

Strona główna » Serwis 4×4 » Renowacje i dedykowany serwis jeep

Jeep SERWIS Kielce

Naprawa pojazdów marki Jeep Kielce

Jako producent osprzętu off road i tuner pojazdów terenowych, specjalizujący się w modyfikacjach samochodów marki Jeep, oferujemy również pełny serwis pojazdów marki Jeep.

Jesteśmy jedynym niezależnym serwisem Jeep na terenie województwa świętokrzyskiego, specjalizującym się w naprawach i obsłudze serwisowej pojazdów marki Jeep. Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z autami marki Jeep zaowocowało doskonałą znajomością tajników różnorodnych modeli tej legendarnej marki. Czasem bowiem właśnie wiedza na temat specyficznych bolączek danego modelu pozwala na szybkie usunięcie usterki, z którą inni, tej wiedzy nie mający, męczyliby się długo.

Ciągły postęp

Dzięki naszej miłości do pojazdów marki Jeep, praca jest naszą Pasją, dlatego w powierzone obowiązki jesteśmy w stanie oddawać serce. Nie unikamy napraw, których nie podjęli się inni, wykazując się kreatywnym podejściem do zagadnień mechanicznych. Jeśli nie wiemy jak rozwiązać zagadnienie, czytamy, dokształcamy się, aż do znalezienia odpowiedzi. Wyzwania są tym, co pozwala nam wciąż doskonalić nasz warsztat.

Wciąż z przyjemnością i zapałem poszerzamy naszą wiedzę na temat pojazdów i serwisu marki Jeep oraz doposażamy nasz warsztat w najnowocześniejsze urządzenia i korzystamy z nowych technologii.  Podczas pracy wykorzystujemy najświeższe informacje i dostępne rozwiązania w zakresie napraw pojazdów marki Jeep.

Jeep Serwis Kielce

Nasz Serwis Jeep Kielce oferuje pełen zakres napraw- od wymiany płynów i części eksploatacyjnych po skomplikowane i zaawansowane naprawy napędów, swapy silników, skrzyń automatycznych i zawieszeń.

Oferujemy także sprzedaż części zamiennych do wszystkich modeli Jeep’a- oryginałów Mopar i zamienników. Posiadamy dostęp do części używanych, na które udzielamy gwarancji.

Nasz zespół mechaników specjalizuje sie  w naprawach pojazdów marki Jeep, obsługujemy wszystkie modele Jeep’a.

W naszym serwisie Jeep zakupisz także dodatkowe wyposażenie  Jeep’a- oświetlenie, doposażenia off road, lifty zawieszenia, bagażniki, orurowania i wiele innych.

napisz i umów wizytę!

lub zadzwoń: telefon: +48 735 966 955