Serwis Jeep Kielce

Naprawa pojazdów marki Jeep Kielce

Jako producent osprzętu off road i tuner pojazdów terenowych, specjalizujący się w modyfikacjach samochodów marki Jeep, oferujemy pełny serwis pojazdów marki Jeep.

Dzięki naszemu hobby, którym są pojazdy marki Jeep, praca jest naszą Pasją, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

Wciąż z przyjemnością i zapałem poszerzamy naszą wiedzę na temat pojazdów i serwisu marki Jeep oraz doposażamy nasz serwis w najnowocześniejsze technologie.  Podczas pracy wykorzystujemy najnowsze informacje i dostępne rozwiązania w zakresie napraw pojazdów marki Jeep.

Jesteśmy jedynym niezależnym serwisem Jeep na terenie województwa świętokrzyskiego, specjalizującym się w naprawach i obsłudze serwisowej pojazdów marki Jeep. Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z autami marki Jeep zaowocowało doskonałą znajomością tajników różnorodnych modeli Jeep’a.

Nasz Serwis Jeep Kielce oferuje pełen zakres napraw- od wymiany płynów i części eksploatacyjnych po skomplikowane i zaawansowane naprawy napędów, swapy silników, skrzyń automatycznych i zawieszeń.

Oferujemy także sprzedaż części zamiennych do wszystkich modeli Jeep’a- oryginałów Mopar i zamienników. Posiadamy dostęp do części używanych, na które udzielamy gwarancji.

Nasz zespół mechaników specjalizuje sie  w naprawach pojazdów marki Jeep, obsługujemy wszystkie modele Jeep’a.

W naszym serwisie Jeep zakupisz także dodatkowe wyposażenie  Jeep’a- oświetlenie, doposażenia off road, lifty zawieszenia, bagażniki, orurowania i wiele innych.

Zadzwoń i umów się na wizytę!

Nasz adres:

ul. Kielecka 3, 26-050 Zagnańsk

Nasz telefon:

728866646