Rynek aut terenowych, podobnie jak osobówek, pełny jest „dobrych ofert”. Nieuczciwi sprzedawcy kusza dobrą ceną, zapewniając przy tym, że samochód jest w doskonałej kondycji i że „ten typ tak ma”. Po zakupie okazuje się, że koszmar dopiero się zaczyna. Auta terenowe różnią się swoją specyfiką od aut osobowych, a koszty ich serwisu i napraw są zdecydowanie wyższe. Pół biedy jeśli przysługuje nam prawo zwrotu pojazdu. Zawsze jest to jednak po pierwsze-dodatkowy kłopot, po drugie-zmarnowany czas. Ale jeśli z jakichś względów nie możemy takiego auta zwrócić, stajemy przed smutnym faktem- naprawy pochłoną 50, 100, 200% wartości zakupu pojazdu.

Warto zrobić dokładny research rynku i zapoznać się z aktualnymi ofertami. Wiele informacji odnośnie poszczególnych modeli aut i ich typowych bolączek można znaleźć w internecie. Mozna także umawiać się ze sprzedającymi, oglądać, testować i porównywać dane egzemplarze. To zabiera jednak wiele czasu, a dodatkowo, jeśli nie znasz się zupełnie na autach, ta wiedza nie wystarczy. Jeśli nie masz doświadczenia z autami terenowymi, lub masz je, ale chcesz mieć pewność, że wiesz co kupujesz, skorzystaj z pomocy ekspertów.

Podczas oględzin pojazdu sprawdzamy jego „stan ogólny”, stan blacharski i stan mechaniczny. Przeprowadzamy jazdę testową w celu weryfikacji poprawności działania poszczególnych układów. Jeśli auto przechodzi pozytywnie etap pierwszej weryfikacji, następnie wykonujemy pełną diagnostykę komputerową oraz szczegółowe pomiary lakieru. Wiemy gdzie zajrzeć, na co zwracać uwagę i jak przeprowadzić całą procedurę oględzin. Dodatkowo możemy także zarezerwować kontrolę na stacji diagnostycznej.

Wariant VIP obejmuje także znalezienie właściwego egzemplarza, zakup w imieniu Klienta i podstawienie pojazdu w miejsce docelowe.

Jesteśmy jednym z wiodących polskich tunerów aut 4×4. Specjalizujemy się w pojazdach marki Jeep. Podczas wielu lat pracy, trafiła do nas olbrzymia liczba pojazdów, które następnie naprawialiśmy, odbudowywaliśmy lub modyfikowaliśmy. Nasza praca dała nam bez wątpienia dogłębną znajomość tych pojazdów. Dziś masz możliwość skorzystania z naszej wiedzy i doświadczeń podczas zakupu swojej terenówki!

skontaktuj się i umów!