Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu: dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nada

Stanisław Staszic

MetalPasja -Pasja, która zawiodła nas ku stworzeniu naszej marki, napędza nas do wdrażania coraz to nowszych rozwiązań i technologii. Najważniejszymi dla nas aspektami pracy są jakość i design. Wciąż ulepszamy wszystkie działy naszego brandu.

Kiedy rozpoczęliśmy produkcję doposażeń offroad, jak wszystkie firmy z branży, wdrożyliśmy lakierowanie proszkowe. Niestety ta metoda, choć używana przez wszystkich, od początku nas rozczarowała. Zdarzało się, iż powłoka na zderzakach offroad, ulegała uszkodzeniu na skutek otarcia, bądź zarysowania jeszcze przed montażem produktu. A przecież te zderzaki miały służyć w terenie!!! Marzyliśmy, aby nasze doposażenia były naprawdę odporne. Tak trafiliśmy na informacje odnośnie technologii Line-X. Właściwości Line-X’a od razu nas oczarowały i tak polimocznikowe powłoki weszły na stałe do naszego procesu produkcji doposażeń offroad.

Szybko opanowaliśmy także lakierowanie Powłokami Line-X nadwozi pojazdów i dziś jesteśmy krajowym liderem w tej dziedzinie. Nasze realizacje można obejrzeć TUTAJ

Bez zaawansowanej technologii nie byłoby również naszych produktów z rur okrągłych. Projektując pierwsze progi i bagażniki, szybko przekonaliśmy, że wspawywanie kolanek to nie nasz świat. Od początku towarzyszy nam giętarka wielopłaszczyznowa CNC. To dzięki niej możemy wykonywać produkty o fantazyjnych kształtach i „szyć na miarę” bagażniki i progi. Mamy możliwość tworzenia również innych, bardziej skomplikowanych konstrukcji. Oczywiście wszystkie te doposażenia lakierujemy następnie powłokami polimocznikowymi!

Detale do zderzaków, które posiadamy w stałej ofercie, przygotowywane są na laserze CNC. Technologia ta zapewnia doskonałą jakość, powtarzalność i perfekcyjne spasowanie każdego produktu. Dzięki niej możemy przyspieszyć proces produkcji zderzaków, a także sprzedawać je na całym świecie.

Jako polski producent osprzętu offroad i tuner aut 4×4, bardzo często realizujemy nietypowe projekty, które wymagają tworzenia części i doposażeń „szytych na miarę”. Tam, gdzie inni się wycofują, wkraczamy my i tworzymy od zera! Tak powstał m.in. nasz projekt Golden Emperor

Wszystkie zderzaki, których nie posiadamy w produkcji seryjnej, wykonywane są ręcznie. Pochłania to olbrzymią ilość czasu- na wykonanie „ręcznie szytego” zderzaka potrzeba około sześciu tygodni, ale rekompensuje to możliwość tworzenia unikatowych projektów o charakterystycznym dla naszej marki, drapieżnym designie. Dodatkowym atutem jest możliwość rozwijania warsztatu pracy- nietypowe realizacje za każdym razem uczą czegoś nowego. A największą nagrodą za starania jest satysfakcja i radość naszych Klientów! MetalPasja spełnia Wasze marzenia!

Napisz do nas
  Biuro Obsługi Klienta

  Preferujemy kontakt via e-mail, wówczas możemy wyczerpująco odpowiedzieć na zadane pytania. Napisz do nas na adres:

  kontakt@metalpasja.pl

  Możesz także spróbować skontaktować się z nami telefonicznie w godzinach 9-15:

  +48 735 966 955

  SIEDZIBA  FIRMY

  ul. Kielecka 3 Hala nr 14
  26 – 050 Zagnańsk