POWŁOKI LINE-X

Strona główna » Lakiernia » Powłoki Line-X

Pancerne powłoki ochronne

Ochrona karoserii

MetalPasja jest oficjalnym dystrybutorem i certyfikowanym aplikatorem amerykańskich produktów Line-X Protective Coatings Ltd. W naszym kraju jesteśmy liderem w dziedzinie aplikacji powłok ochronnych na pojazdy. Liczne realizacje zaowocowały doświadczeniem, które pozwala doradzać najlepsze rozwiązania i wykonywać unikatowe projekty.

Line-X to poliuretanowe powłoki ochronne o szerokim zastosowaniu. Ich właściwości fizyko-chemiczne sprawiają, iż doskonale chronią one zabezpieczone powierzchnie przed korozją, wodą, promieniowaniem UV oraz zarysowaniem, otarciem i innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Zobacz zastosowania powłok line-X w motoryzacji:

Wyjątkowa odporność

Powłoki poliuretanowe Line-X, z uwagi na swoje parametry doskonale sprawdzają się jako ochrona karoserii na samochodach, szczególnie na pojazdach terenowych oraz autach dla myśliwych. Auta 4×4, poruszające się w leśnym terenie, na szutrach, drogach górskich, narażone są na liczne zarysowania, pęknięcia lakieru na skutek kontaktu z przeszkodami. W przypadku aut terenowych, powszechnie stosowana folia do oklejania, zapewnia jedynie tymczasową i zbyt słabą ochronę karoserii. Każdy posiadacz auta terenowego zmaga sie z problemem rys na samochodzie i tu z pomocą przychodzą nasze powłoki!

Ochronne powłoki Line-X, są ultra odporne na zarysowania, otarcia i inne zniszczenia, na które narażone są auta eksploatowane w trudnych warunkach. Powłoki nakładane są w grubości 2-3mm, co zapewnia doskonałą, niemal „pancerną” ochronę i niespotykaną trwałość. Powłoki Line-X nie ścierają się, nie odbarwiają i nie kruszą, dodatkowo zapewniając ochronę antykorozyjną. Produkt schnie 4 sekundy, a pełną twardość uzyskuje po jednej dobie.

Technologia XXI wieku

Proces aplikacji powłok na karoserię można wykonać wyłącznie w naszej lakierni, gdyż wymaga on użycia specjalistycznego sprzętu- warstwa poliuretanu nakładana jest pod ciśnieniem na gorąco. Nie jest to produkt do samodzielnego nałożenia. Powłoki tworzą chropowatą strukturę, która nadaje pokrytym pojazdom „ ostrzejszego charakteru”. Pojazd po pokryciu poliuretanem nie tylko zyskuje ochronę, ale także unikalny wygląd, który budzi zainteresowanie i zdecydowanie wyróżnia się.

Fani tuningu aut osobowych równie chętnie korzystają z aplikacji Line-X na karoserię. Pokryte poliuretanem samochody osobowe uzyskują niecodzienny wygląd i atrakcyjność wizualną. Jednocześnie korzystamy z doskonałego zabezpieczenia karoserii na długie lata użytkowania.

Powłoki poliuretanowe stosujemy także w naszym serwisie podczas przeprowadzania renowacji i konserwacji pojazdów- zajrzyj do zakładki RENOWACJE w dziale Serwis, aby dowiedzieć się co zapewniają nasze rozwiązania!

Nasze liczne realizacje zaowocowały olbrzymim doświadczeniem w aplikacji powłok Line-X na pojazdy. Pozwala to doradzać naszym Klientom najlepsze dla nich rozwiązania.

Skontaktuj się z nami i umów się na aplikację!