POWŁOKI LINE-X

Pancerne powłoki ochronne

Ochrona karoserii

Innowacyjne lakierowanie

Powłoki Line-X to amerykańska myśl techniczna z końcówki ubiegłego wieku. Początkowo powłoki były wykorzystywane w przemyśle wojskowym, na potrzeby którego zostały wynalezione. Z czasem znalazły one zastosowanie w innych gałęziach przemysłu. Z pewnością jedną z ważniejszych jest branża motoryzacyjna. Z uwagi na fakt, iż powłoki posiadają certyfikat bezpieczeństwa na kontakt z wodą pitną i żywnością, są chętnie stosowane w wielu dziedzinach.

Line-X to poliuretanowe powłoki ochronne o szerokim zastosowaniu. Ich właściwości fizyko-chemiczne sprawiają, iż doskonale chronią one zabezpieczone powierzchnie przed korozją, wodą, promieniowaniem UV oraz zarysowaniem, otarciem i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Nasza marka korzysta z dobrodziejstw tej technologii od kilkunastu lat. W naszym kraju jesteśmy liderem w dziedzinie aplikacji powłok ochronnych na pojazdy. Liczne realizacje zaowocowały doświadczeniem, które pozwala doradzać najlepsze rozwiązania i wykonywać unikatowe projekty.

Wyjątkowa odporność

Natrysk polimocznikiem, z uwagi na swoje parametry doskonale sprawdza się jako ochrona karoserii na samochodach, szczególnie na pojazdach terenowych oraz autach dla myśliwych. Auta 4×4, poruszające się w leśnym terenie, na szutrach, drogach górskich, narażone są na liczne zarysowania, pęknięcia lakieru na skutek kontaktu z przeszkodami. W przypadku aut terenowych, powszechnie stosowana folia do oklejania, zapewnia jedynie tymczasową i zbyt słabą ochronę karoserii. Każdy posiadacz auta terenowego zmaga się z problemem rys na samochodzie i tu z pomocą przychodzą nasze powłoki!

Ochronne powłoki Line-X, są ultra odporne na zarysowania, otarcia i inne zniszczenia, na które narażone są auta eksploatowane w trudnych warunkach. Powłoki nakładane są w grubości 2-3mm, dzięki czemu zapewniają doskonałą, niemal „pancerną” ochronę i niespotykaną trwałość. Powłoki Line-X nie ścierają się, nie odbarwiają i nie kruszą, dodatkowo zapewniając ochronę antykorozyjną. Produkt schnie 4 sekundy, a pełną twardość uzyskuje po jednej dobie.

ZOBACZ ZASTOSOWANIA POWŁOK LINE-X W MOTORYZACJI:

Technologia XXI wieku

Proces aplikacji powłok wymaga użycia specjalistycznego sprzętu- warstwa poliuretanu nakładana jest pod ciśnieniem na gorąco. W związku z tym wszystkie procesy przeprowadzamy w naszej lakierni. Technologia ta nie daje możliwości samodzielnego nałożenia. Powłoki tworzą chropowatą strukturę, która nadaje pokrytym pojazdom „ ostrzejszego charakteru”. Pojazd po pokryciu poliuretanem nie tylko zyskuje ochronę, ale także unikalny wygląd, który budzi zainteresowanie i zdecydowanie wyróżnia się.

Fani tuningu aut osobowych równie chętnie korzystają z aplikacji Line-X na karoserię. Pokryte poliuretanem samochody osobowe uzyskują niecodzienny wygląd i atrakcyjność wizualną. Jednocześnie korzystamy z doskonałego zabezpieczenia karoserii na długie lata użytkowania.

Autorskie zastosowania technologii Line-X

Technologię Line-X wdrożyliśmy w celu poprawy jakości naszych produktów, czyli doposażeń offroad. Zauważyliśmy, iż lakierowanie proszkowe, które do dziś jest powszechnie stosowane w produktach konkurencji, jest zupełnie nieodporne na uszkodzenia mechaniczne, czy korozję. Auta poruszające się w terenie są wciąż narażone na otarcia, zarysowania i inne wszelkie uszkodzenia mechaniczne, dlatego potrzebują pancernej ochrony. W związku z tym poszukiwaliśmy rozwiązań, które zapewniłyby doskonała jakość. Jako jedyni w Europie stosujemy autorską technologię lakierowania produktów offroad. To przede wszystkim dzięki niej, użytkownicy naszych doposażeń długo cieszą się ich doskonałym wyglądem.

Powłoki poliuretanowe stosujemy także w naszym serwisie podczas przeprowadzania renowacji i konserwacji pojazdów- zajrzyj do zakładki RENOWACJE w dziale Serwis, aby dowiedzieć się co zapewniają nasze rozwiązania!

Nasze olbrzymie doświadczenie w aplikacji powłok Line-X na pojazdy jest poparte wieloma realizacjami. Pozwala to doradzać naszym Klientom najlepsze dla nich rozwiązania. Ty także wybierz najwyższą jakość!

Skontaktuj się z nami i umów się na aplikację!