POWŁOKI URETANOWE 2K

Lakierowanie Raptor Cobra Rangers

Powłoki Cobra

Od kilku lat zajmujemy się aplikacją powłoki Raptor, Ragers, Cobra. Powłoki te, z racji swojego chropowatego wykończenia i dużej odporności na zarysowania, na dobre zagościły w branży 4×4.

Powłoki uretanowe dla samochodów terenowych, osobowych, pick up, Van

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą i aplikatorem uretanowych powłok ochronnych Cobra, rodzimego producenta- marki Novol. Nasze liczne realizacje w dziedzinie lakierowania pojazdów preparatami 2K, również Raptor,Rangers zapewniły nam pozycję lidera na rynku polskim. Na naszym koncie znajdują się unikatowe projekty, które są inspiracją dla innych. Doświadczenie, zdobyte podczas licznych aplikacji, wykorzystujemy podczas pracy oferując wielu technik nakładania powłoki, łączenia, kolorów, aplikacji graficznych wzorów, nanoszenia logotypów.

Tylko prawidłowa aplikacja powłok Cobra Novol zapewnia oczekiwany efekt i trwałość. Na wygląd i jakość nałożonej powłoki składa się wiele czynników.

Czy znasz już zalety powłok uretanowych Rangers (Raptor, Cobra)?

Od kilku lat powłoki 2K, znane pod nazwami Rangers, Raptor, czy Cobra robią furorę w Polsce w dziedzinie lakierowania ochronnego. Nasza marka współpracuje z polskim producentem powłok 2K, Novol, który produkuje preparat ochronny o nazwie Cobra. Wyglądem Cobra przypomina powłoki poliuretanowe Line-X, które stosujemy przy produkcji naszych doposażeń off road. Fizycznie i chemicznie są to jednakże zupełnie inne produkty. Podstawową różnicą jest grubość aplikowanej powłoki, która w przypadku powłok 2K wynosi kilkaset mikronów. Chropowata struktura Cobry spodobała się przede wszystkim miłośnikom pojazdów off road. Stosunkowo odporna na zadrapania i zarysowania, na które auta poruszające się w terenie są wciąż narażone, przez długi czas zapewnia dobry wygląd. Cobra ma doskonałą przyczepność do plastiku, można nim zatem zabezpieczać nie tylko karoserię, ale także plastikowe elementy pojazdów, takie jak zderzaki, nakładki, snorkele, poszerzenia nadkoli.

Powłoki Cobra oferowane są we wszystkich kolorach z palety RAL, podczas aplikacji można uzyskać zróżnicowaną gramaturę struktury- od mocno chropowatej, aż po prawie całkiem gładką, która sprawdzi się np. na samochodach osobowych. W branży motoryzacyjnej powłoki Cobra wykorzystuje się, podobnie jak Line-X- do zabezpieczania przestrzeni ładunkowych w pojazdach typu van i pick up oraz lakierowanie całych karoserii pojazdów, bądź ich fragmentów.

Lakierowanie felg

Bardzo ciekawe efekty można uzyskać aplikując powłoki Cobra na felgi stalowe i aluminiowe. Nasze możliwości techniczne w zakresie lakierowania tą technologią pozwalają na zaproponowanie indywidualnych zestawień kolorystycznych i nanoszenie wzorów. Jesteśmy w stanie także uzyskać zróżnicowaną strukturę powłoki- od niemal gładkiej, po mocno chropowatą.

Chcesz, aby Twoje auto było unikatowe?

Powierz auto naszym specjalistom, aby stało się samochodem Twoich marzeń. Kreatywność oraz doświadczenie naszego zespołu oferuje nieograniczone możliwości w zakresie personalizacji Twojego auta! Wszystkie kolory z palety RAL, wzory, napisy, lakierowanie jednokolorowe, duo kolor oraz multi kolor- wszystko to dostępne jest w naszej lakierni Kielce!

Lista zastosowań powłok ochronnych Rangers zawiera ponad sto pozycji z branży motoryzacyjnej, budowlanej, szkutniczej, a także rolniczej, jako środek zabezpieczający do lakierowania maszyn, urządzeń, bram etc.

Obejrzyj galerię naszych realizacji, napisz i umów się!




    zobacz nasze realizacje: