KONSERWACJA PODWOZI

Profesjonalna konserwacja podwozi pojazdów

Antykorozyjne zabezpieczenie podwozia

Konserwacja podwozi

Konserwacja podwozia jest podstawowym zabiegiem zabezpieczającym pojazd przed nadmierną korozją, spowodowaną użytkowaniem podczas sezonów zimowych jak również naturalnym procesem chemicznym, jakim jest utlenianie stali. Podwozia pojazdów są częścią karoserii najbardziej narażoną na uszkodzenia mechaniczne, a także działanie soli drogowej i wilgoci. Współczesne nowe samochody nie są fabrycznie dostatecznie zabezpieczone przed korozją, dlatego często konserwujemy także pojazdy, które niedawno opuściły salon.

Antykorozyjne zabezpieczenia podwozi pojazdów

Samochód fabrycznie nowy nie zdradza jeszcze objawów korozji, ale z biegiem czasu działanie zewnętrznych warunków powoduje jej powstawanie, wszędzie tam, gdzie powierzchnie stalowe stykają się z czynnikami powodującymi rdzewienie. Z czasem drobne ogniska korozji przekształcają się w ogromne rdzawe połacie, atakujące następnie nadwozie pojazdu. Wyeliminowanie istniejącej już korozji jest bardzo trudne i kosztowne, dlatego najskuteczniej działa zabezpieczenie pojazdu nowego lub takiego, w którym oznak korozji jeszcze nie widać. Najlepsze rezultaty przynosi regularna kontrola i regularne procesy konserwacyjne.

Zabezpiecz swój pojazd przed zgubnymi skutkami korozji!

W naszym serwisie przeprowadzamy profesjonalne zabiegi konserwacji podwozi pojazdów w oparciu o kilka technologii. Każdorazowo zastosowane produkty dobieramy do aktualnego stanu pojazdu. Wszystkie wykonywane w naszym serwisie konserwacje przebiegają wieloetapowo i obejmują:

– usunięcie osprzętu podwozia

– usunięcie zabrudzeń myciem pod ciśnieniem z dodatkiem preparatu czyszczącego

– mechaniczne i chemiczne usunięcie korozji

– pokrycie podwozia preparatem podkładującym

– pokrycie podwozia środkami konserwującymi czołowych producentów

– zabezpieczenie antykorozyjne profili zamknietych

Czas wykonania usługi to przedział od 5 do 8 dni. Każdy z w/w etapów musi przebiegać w odpowiednim odstępie czasu, aby zagwarantować pełne działanie środków czyszczących i zabezpieczających. Nasz profesjonalny zespół fachowców, specjalizujący się w wykonywaniu konserwacji podwozia, dba o najwyższą jakość świadczonych usług.

Nie pozwól, aby korozja zniszczyła Twoje auto- oddaj je w ręce profesjonalistów i ciesz się zdrowym podwoziem!

Skontaktuj się z nami i umów termin realizacji-zadzwoń pod numer 601661534

W przypadku zaawansowanej korozji trzeba przeprowadzić renowację pojazdu. Zgodnie z naszą specjalizacją, odbudowujemy głównie pojazdy marki Jeep. Renowacja wymaga nie tylko umiejętności przeprowadzenia napraw blacharskich, a również dostępu do części zamiennych. Na naszym koncie znajdują się liczne realizacje- zobacz przeprowadzone przez nas renowacje Jeep!

Zapytaj o szczegóły

oraz cenę wybranej opcji